środa, 11 lipca 2007

O mnie


Kochane Ludziki! Witam Was w moim blogu. Mam na imię Kleweryna i jestem pieskiem rasy Welsh Corgi Pembroke. Mam zalet bez liku i nie starczy tu miejsca, aby je wszystkie Wam teraz opisać. Pozwólcie więc, że wymienię tylko niektóre z nich: oszałamiającą urodę, nieprzeciętną inteligencję, wrodzoną skromność oraz wdzięk. Cieszę się niesamowicie, że zaglądnęliście do mojego bloga i życzę przyjemnego niuchania, tzn. czytania.

2 komentarze:

Rudzielce pisze...

Czesc.Jak to miło,że kolejny corgi zaistniał w sieci.Zgadzamy się z Tobą,ze masz zalet bez liku,bo corgasy tak mają.Gratulujemy bloga i miłych właścicieli.Znamy Justynę-Twoją pierwszą panią (my faceci znamy,bo Porta jeszcze nie),a nasza pani to nawet Cię widziała jak miałaś parę tygodni.
Mamy nadzieję,że wkrótce się spotkamy na jakiejs miłej wystawie( może w Pruszkowie?) i trochę poszalejemy.Słonecznie pozdrawiamy.
Porta,Fredek i Odlot.

tys_tys pisze...

Klewerynko,

Śliczna strona, miło się ją czyta i ogląda. No, ale strona takiej dziewczynki inna być nie mogła. Będę tu częstym gościem, oczywiście. Przekaż ciepłe pozdrowienia swoim właścicielom! :-)

Pierwsza Pańcia Justyna

Template Design | Elque 2007